O Nas

Posiadamy bogaty i atrakcyjny program nauczania, oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasze grupy liczą maksymalnie 7 osób, co pozwala nam podwyższyć jakość kształcenia i stopień zadowolenia naszych słuchaczy z przeprowadzonych zajęć. Przy tworzeniu grupy zwracamy uwagę nie tylko na poziom zaawansowania, ale także na wiek ucznia tak, aby każdy mógł czuć się komfortowo.
U nas nauczysz się języka w miłej i serdecznej atmosferze!
Uczestnicy kursów oprócz języka poznają również kulturę i zwyczaje krajów, w których dany język jest językiem ojczystym.  Oferujemy również dostęp do dodatkowych materiałów przydatnych w nauce języka obcego zgromadzonych w naszej bibliotece (literatura obcojęzyczna, słowniki, czasopisma obcojęzyczne, materiały multimedialne).

Przyjdź na lekcję próbną! Przekonaj się, że warto.
Do współpracy zapraszamy również firmy!

OFERUJEMY:
– Efektywne metody nauczania języków obcych
– małe grupy (max. 7)
– przystępne ceny
– wykwalifikowani, profesjonalni lektorzy
– nowocześnie wyposażone sale wykładowe
– miła i sympatyczna atmosfera zajęć
– najnowsza metodyka nauczania

Jednakże, jeśli chcesz możesz je wyłączyć ponieważ każda przeglądarka może owe pliki blokować. Proponuję zapoznać się z ową możliwością:
Mozilla Firefox
Internet Explorer