III KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ w Ozorkowie

Już po raz trzeci, dnia 26 kwietnia 2016r w Młodzieżowym Domu Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie odbył się III KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ, na którym swoje umiejętności wokalne i lingwistyczne zaprezentowały przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Ozorków, gminy Parzęczew oraz gminy Łęczyca. Pomysłodawcami i  organizatorami tego konkursu byli: Centrum Języków Obcych „Fabryka Języka” w Ozorkowie, Zespół Muzyczny „Maxima” oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie. Uczestnicy konkursu byli podzieleni na 4 kategorie wiekowe. Komisja w składzie: p. Małgorzata Szaflarska- Gil, p. Monika Pajor, p.Waldemar Pietruszewski, p. Mariola Tylke przyznała następujące miejsca:

W kategorii PRZEDSZKOLA:

• I miejsce- zespół Jagódki z PM nr 5 W Ozorkowie
  • II miejsce – zespół Iskierki z PM nr 4 w Ozorkowie
  • III miejsce- zespół More Colours – PM nr 1 w Ozorkowie

W kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE (klasa I-III):

• I miejsce – Konstancja Kisser – SP w Parzęczewie
  • II miejsce – Bartosz Gabryelczyk – SP w Parzęczewie
  • III miejsce – Dawid Gajda, SP w Parzęczewie

W kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE (klasa IV-VI):

• I miejsce – Dominika Malec – SP. 5 Ozorków
  • II miejsce – Klaudia Sochacka – SP. 5 Ozorków
  • III miejsce- Amelia Kubiak – SP. 5 Ozorków
  • wyróżnienie: Karolina Mucha – SP. 5 Ozorków

W kategorii SZKOŁY GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE:

• I miejsce – Katarzyna Kołodziejczak, LO w Ozorkowie
  • II miejsce – Wiktoria Jabłońska – Gimnazjum w Grabowie
  • III miejsce – Weronika Mucha – Gimnazjum w Ozorkowie
  • wyróżnienie – Julia Czapka – Gimnazjum w Ozorkowie
  • wyróżnienie – Natalia Kusztelak – Gimnazjum w Modlnej

Nagrodę Grand Prix, czyli darmowy semestr nauki języka angielskiego w Centrum Języków Obcych Fabryka Języka w Ozorkowie zdobyła Patrycja Olczak.

Wszystkim uczestnikom konkursu jak również wszystkim nauczycielom  serdecznie dziękujemy za udział, za czas poświęcony na przygotowania, a przede wszystkim za tak wspaniałe występy.

Sponsorami nagród byli: Centrum Języków Obcych Fabryka Języka, Zespół muzyczny Maxima, oraz wydawnictwa: Pearson, Nowa Era.

Jednakże, jeśli chcesz możesz je wyłączyć ponieważ każda przeglądarka może owe pliki blokować. Proponuję zapoznać się z ową możliwością:
Mozilla Firefox
Internet Explorer