Od 2 lat moja córka uczęszcza na zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, które odbywają się w Centrum Języków Obcych Fabryka Języka w Ozorkowie. Moim zdanie placówka ta jest godna polecenia. Każdego dnia obserwuję moje dziecko., które wydaje się być zafascynowane nauką języka obcego, co nie miała miejsca nigdy wcześniej. Za pewnością na taki obrót sytuacji wpływ miał sposób w jaki prowadzone są zajęcia – poprzez śpiewanie piosenek, czy chociażby zabawę, które tak szybko nie znudzą dzieci. Dodatkowym atutem jest to, że lekcje odbywają się w małych 6-7 osobowych grupach, dzięki czemu nauczyciel ma możliwość dokładnego sprawdzenia czy każdy uczestnik zajęć zrozumiał o czym jest mowa. Z racji tego, że lekcje nie są prowadzone w trybie indywidualnym moja córka poznała rówieśników spoza własnej szkoły co pozytywnie wpłynęło na jej pewność siebie w kontaktach z nowo poznanymi osobami. Myślę, że każdy rodzic pragnie dostrzegać tak pozytywne zmiany w życiu swej pociechy.

Małgorzata Marczak, mama Amelki