BABY CLUB

Co to jest Baby Club?
Baby Club to inspirujące zajęcia dla najmłodszych, zapraszamy już od 3 miesiąca życia. Wszystkich uczestników ugościmy w naszej sali, wyposażonej tak, aby maluszki czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo.​ Rodzice uczestniczą w zajęciach z takim samym zaangażowaniem jak maluszki;) Zajęcia są dla nich inspiracją, jak wspaniale można bawić się z maluszkiem!
Każde z naszych spotkań dotyczy jednego tematu! Poznajemy pory roku, obchodzimy wspólne święta i wydarzenia, np. Dzień Babci, Dzień Dziecka) ​Łączymy różnorodność metod – muzyki, autorskiego programu do nauki j.angielskiego, wspierania rozwoju mowy, logorytmiki, oddziaływań sensorycznych, pedagogiki zabawy oraz kreatywności.​ Przemycamy Rodzicom pomysły na wykonanie zabawek z materiałów dostępnych w domu (rolek po papierze, mąki,ryżu, niepotrzebnych plastikowych butelek).
Poziom trudności zabaw dostosowany jest do wieku uczestników.
Uwierzcie, że na zajęciach mamy co robić, malujemy, brudzimy rączki, gramy na instrumentach, a przede wszystkim świetnie się bawimy.
Baby Club to prawdziwe zajęcia dla maluszków, program jest dostosowany do ich możliwości rozwojowych i zapewnia mnóstwo fantastycznych, zdrowych i naturalnych bodźców naszym maluchom! Program został napisany przez pedagoga, logopedę oraz anglistów.
Baby Club to jednak nie tylko zajęcia. To także miejsce spotkań idealne dla mam i maluszków, którzy potrzebują społecznych kontaktów z innymi mamami i dziećmi. Miejsce, gdzie można ponarzekać na nieprzespaną nockę i wszystkie mamy to zrozumieją i dodadzą otuchy. Można tu wypić kawę, pogadać, pośmiać się i umówić się na wspólny wózkowy spacerek. To miejsce, gdzie rodzą się piękne przyjaźnie, zarówno między mamami jak i dziećmi. Mamy mogą same zdecydować, czy będą tu bywać regularnie, czy tylko od czasu do czasu, wykupując różne karnety.
Baby Club to nowość w naszym mieście! Jeśli chcesz sprawdzić, co mogą dać Tobie i Twojemu maluszkowi koniecznie nas odwiedźcie!